Salon Bitkileri - Bitki & Çiçek & Hediye
Geyik Boynuzu Platycerium
179 ,99 TL
Aynı Gün Teslimat
Güvenilir Alışveriş
12 Aya Varan Taksit

ÜRÜN DETAYI

Pozisyon: parlak doğrudan ışık
Büyüme hızı: yavaş
Gelişim: Sadece iç mekanlarda
Mevcut yükseklik: yaklaşık 35cm (+ veya - saksı dahil %10)

Saksı Çapı : 12 cm

Doğal ortamında, bu alışılmadık (epifitik) eğrelti otu genellikle bir ağacın dallarına veya gövdesine bağlı olarak bulunur, ancak bunlar evde kolayca sergilenebilmeleri için asılı sepetlere konmuştur. Düzleştirilmiş steril yaprakları ve hafifçe kavisli, geyik boynuzu benzeri verimli yapraklarının kombinasyonu hem dramatik hem de zariftir - ve ekrana tropikal bir his getirmeye yardımcı olacaktır.

Evde bakım: Nemli bir ortam için ideal olan bu bitkiler, yazın bol sulanmalı ve özellikle kışın merkezi ısıtma açıldığında düzenli olarak su ile buğulanmalıdır. Kışın sıcaklıkları 10°C'nin üzerinde tutun ve gerektiğinde eşit miktarda yaprak küfü, sfagnum yosunu, odun kömürü ve balçıktan oluşan serbestçe süzülen bir karışım kullanarak saksıyı değiştirin.

Lütfen dikkat: tüm iç mekan asılı saksılarımızda su birikmesini önlemek için drenaj delikleri bulunur. Bunları bir tabakta lavabonun içinde suya indirmenizi ve yeniden takmadan önce boşalmalarına bırakmanızı öneririz.

Pruva Yazılım
Bu siteye devam ederek, size daha iyi bir çevrimiçi hizmet sunmak için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. devamı Tamam