Angela Kırmızı 9 Gül

Üye Olun. İlk Alışverişe Özel İndirim : salonbitkileri2024

 

bitki ara sepet

Paşabahçe Angela Kırmızı 9 Gül

Aynı Gün Teslimat

499
,00 TL
(KDV dahildir)
Paşabahçe Angela Kırmızı 9 Gül

499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Ürün toplam boyutu 25-30 cm arası olan vazo içerisinde 9 kırmızı gül aşkın ve sevginin simgesi olup 1. kalite güllerin tazeliği ve güzelliği, kuru portakal dilimi, buğday başağı ile bütünleşen şık tasarımımız sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor.

Kırmızı Gül : 9 Adet

Aşkın sembolü olan kırmızı güller, söyleyemediğiniz veya kelimelerin yetersiz kaldığı anlar için harika yardımcılardır. Çünkü kırmızı gül, aşkın en güzel sembolüdür ve sonsuz aşkınızın kusursuz bir göstergesi olarak kalpleri fetheder. Sizin için değerli olan ve hayatınızı anlanlandıran sevdiğinize 9’lu Kırmızı Gül Çiçek Buketi hediye ederek gününün güzel geçmesine vesile olabilirsiniz. 9 adet kırmızı gül hediye ettiğiniz kişiye Sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz.” mesajını iletmenizi sağlar. Aynı zamanda birlikte geçirdiğiniz özel anlar için bir teşekkürdür. Şık buket tasarımı ile yüzlerde kocaman gülümsemelere neden olacak aranjmanı sıradan bir günü özelleştirmek veya doğum günü, Sevgililer Günü gibi özel günleri unutulmaz kılmak adına sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz sonrasında çıkacak “Not oluşturma” sayfasında birkaç cümlelik not oluşturarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirmeyi unutmayın.

Kesme çiçekler için bakım önerisi:

Kesme çiçeklerin bakımı oldukça kolaydır. Bitki size ulaştığında vazo içerisine temiz su koyarak bitkileri suya yerleştirmeniz yeterlidir. İki günde bir bitkinin suyunu değiştirirken bitkilerin saplarının ucundan verevine keserek sapların çürüyen kısımlarını temizleyebilirsiniz.

Not: Aranjman içerisinde yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı haldeki çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açacaktır.

Kırmızı Güller Aynı Gün Teslimat


En Son Gezilenler