Hakkımızda

Üye Olun. İlk Alışverişe Özel İndirim : salonbitkileri2024

 

bitki ara sepet

Hakkımızda


SalonBitkileri.com iç mekan ve dış mekan için EN İYİ kaliteli bitki satın alabileceğiniz bir internet mağazasıdır. Bitkilerin Avrupa, Rusya, Çin vb. Ülkelerdeki bitkileri toptan satın alarak uzun süredir deneyim, üreticiden taze olan en iyi ürünleri sunmak için kullanılmaktadır.

Taze bitkiler

Güncel teklifimizi bu web sitesinde bulabilirsiniz. Sipariş verirseniz, derhal bunu üreticimize ileteceğiz. Kendi hisselerimizi kullanmıyoruz. Bu sayede doğrudan seradan gelen günlük taze bitkilerin yüksek kalitede olduğundan emin olursunuz. Hafta içi 10: 00'dan önce verilen siparişler 48 saat içerisinde kargolanır yada kendi araçlarımızla teslim edilir.

Aradığınızı teslim ediyoruz

Size çok çeşitli ev bitkileri ve bahçe bitkileri sunuyoruz. Özel bir şey mi arıyorsunuz ve onu çeşitli çeşitlerimizde bulamıyor musun? O zaman bizimle iletişime geçin. Bu ürünleri sizin için bulmak için elimizden geleni yapacağız.

Çok sayıda promosyon var mı?

Personel, ilişkiler veya özel promosyonlar için daha büyük sayılara ihtiyacınız var mı ve bunu ortamınızda bulamıyor musunuz? Lütfen bizimle iletişime geçin. Düzgün bir görünüme sahip büyük sayıları teslim edebiliyoruz.