Beyaz Orkide Çiçeği Aynı Gün Teslim

Üye Olun. İlk Alışverişe Özel İndirim : salonbitkileri2024

 

bitki ara sepet

Beyaz Orkide


 

Birçok türü bulunan orkideler çiçeklerin içinde en çok çeşide sahip olanıdır. Evlerin, ofislerin, özel günlerin vazgeçilmez çiçeğidir orkide. Dünyanın birçok yerinde bulunmaktadır. Özelikle beyaz orkide zarifliği ile büyük bir rağbet görmektedir. Evlerde dekor konusunda sadelik isteyenlerin tercihi beyaz orkideler den yana olmaktadır. Aradığınız birbirinden zarif orkidelerin tek adresi salonbitkileri.com olmaktadır.

 Zarafetin Göstergesi Beyaz Orkideler

Sıralama
Fiyat Aralığı

Renk
Gönderim Amacı

Işığa Göre


 

 Beyaz Orkide Anlamı Nedir?

 

 Beyaz orkide zarif duruşu ile oldukça dikkat çekici olmaktadır. Beyaz orkide sevgi ve saflık anlamına gelmektedir. Zarafeti yansıtan modelleri ile büyümektedir. Beyaz rengi ile dürüstlüğü, temizliği ve tazeliği yansıtmaktadır.

 

 Beyaz orkide ayrıca kusurdan uzak olmak, mükemmel olma anlamına gelmektedir. Eşsiz ve kusursuz sevginin temsilcisi beyaz orkide olmaktadır. En güzel saflığın, güzelliğin anlamını taşıyan orkideleri salonbitkileri.com da bulabilirsiniz.

 

 Beyaz Orkide Bakımı Nasıl Olur?

 

 Beyaz orkideler çok fazla su istemez. Bu yüzden haftada iki kez püskürtme yöntemi ile ya da köklerine biraz su dökmek yeterli olacaktır. Tabii ki bu mevsimine göre farklılık gösterebilir. Hafif loş Işığı seven beyaz orkide, gece esintisine de bayılır. Yaz aylarında açık bir pencere önünde koyabilirsiniz. Orkideler oldukça uzun yıllar yaşar ve çiçekleri de çok dayanıklı olmaktadır.

 

 Tören Çiçeği Olarak da Tercih Edilen Beyaz Orkideler

 

 Beyaz orkide hiç bir çiçekte bulunmayan asilliği ve zarafeti yansıtmaktadır. Her türlü özel günlerde özellikle büyük bir rağbet görmektedir. Bu narin ve şık beyaz orkide çiçekleri düğünlerin vazgeçilmez şık çiçeğidir. Romantik bir atmosfer oluşturan ideal aranjmanları sağlıyor.

 

 Doğumlarda hediye olarak yollanmaktadır. Ayrıca özel eğlencelerde orkide çiçekleri ile süslemeler yapılabilir. Sevdiklerinize zarif beyaz orkide çiçekleri göndermek isterseniz salonbitkileri.com bu konuda en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

 Yıl Dönümü Çiçeği Beyaz Orkideler

 

 Dünyada çok az sayıda orkidelerin zarif duruşuna, sadeliği ve zarafetine yaklaşan az şey bulunmaktadır. Saflığın ve sevginin göstergesi olan beyaz orkideler yıl dönümleri için de büyük rağbet görmektedir. Yıl dönemlerinin en gözde ve favori çiçeği olmaktadır.

 

 Sevdiklerinizi beyaz orkideler ile mutlu etmek için salonbitkileri.com sitesinde birbirinden şık çiçeklere ulaşabilirsiniz. Kaliteli çiçekleri ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Harika çiçeklerin tek adresi olmaktadır.