Anneler Günü Sözleri ve Hediyeler
Aynı Gün Teslim Bitki, Orkide, Çiçek ve Hediyeler
bitki ara sepet

Anneler Günü Sözleri


Anneler Günü Sözleri

 

Dünyanın pek çok kültüründe en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen annelik görevini üstelenen anneler elbette ki her gün hatırlanmalıdır. Anneler günü sözleri sadece anneler gününde değil her gün söylenmeli, anneler her gün mutlu edilmelidir. Fakat bugünün çalışma şartları ile maalesef her gün anneler günü sözleri içeren şeyler söylemek, mesajlar gönderebilmek pek mümkün değildir.

 

 Ancak her gün annesini arayamayan, mesaj gönderemeyen veya göremeyen kişiler Mayıs ayının ikinci pazarı, yani anneler gününde, anneler günü sözleri söylerler annelerine. Onlara en güzel hediyeleri alır, bu hediyelere en güzel anneler günü sözleri içeren yazılar yazarlar. Bu yazıda fedakar annelerimiz için derlenen anneler günü sözleri vardır.

 

 Anneler Gününe Özel Güzel Sözler

 

 Yaşam mücadelemin ilk gününden itibaren beni yediren, bütün dualarında adımı geçiren, tek endişe sebebi ben olan, bana yol gösteren ve her anne dediğimde beni yanıtsız bırakmayan sensin anneciğim. İhtiyaç duyduğum tek sevgi senin sevgin bunu unutma. Anneler Günün kutlu olsun.

 

 Bana yol gösteren kişi sen olduğun sürece, gösterdiğin yolda gözüm kapalı yürürüm. Seni seviyorum canım annem, anneler günün kutlu olsun.

 

 Sevgi dolu bir kalbe sarılmak istediğimde kucağını her zaman açık tuttun. Konuşacak bir nefese ihtiyaç duyduğumda hep yanımda oldun. Nasihate ihtiyaç duyduğumda, en iyi öğretmen sen oldun. Sevgin ve hoşgörün bana her zaman önderlik ediyor. Seni seviyorum canım anneciğim, Anneler Gününü kutlarım.

 

 Çocukluğumda, önümde örnek olabilmek için her zaman bir adım önde; gençliğimde, her ihtiyaç duyduğumda beni izleyebilmek adına bir adım arkamda, yetişkinliğimdeyse destek olabilmek adına her zaman yanımda görünmeden yürüdün. Her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

 

 Anneciğim sen benim ilham perimsin. Çocuklarıma her zaman senin gibi annelik yapmak istedim, bu şekilde beni yetiştirdiğin gibi onları yetiştirmeye çalıştım. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim.

 

 Ümit etmeye devam etmemin sebebi senin bir tebessümüne şahit olmaktır. Anneler Günün kutlu olsun canım annem.

 

 Hayatı bırakmamı engelleyen, sesiyle mutlu olduğum, yalnızca anneler gününde değil her gün değerlimsin. Anneler Günü kutlu olsun canım annem.

 

 Beni kendimden bile çok sevdiğine öyle eminim ki, anneciğim ellerinden ve gözlerinden öpüyorum. Sadece Mayıs ayında değil her ay kalbimdesin. Anneler Günün kutlu olsun.

 

 Anneciğim selam. Bugün Anneler Günü ve ben dünyadaki en mutlu evladım. Senin sevgin, desteğin, kokun benim için dünyadaki en önemli şey. Anneler günün kutlu olsun.

 

 Anneciğim, anneler günün kutlu olsun. Hayatımdaki en önemli insan her zaman sen ve babam oldunuz. Senin benim için kendinden verdiğin ödünler ve özverin beni her zaman hayrete uğratıyor. Seni öyle seviyorum ki sana olan borcumu bu dünyadaki hiçbir şeyle asla ödeyemem.

 

 Anneciğim, sen benim doğan güneşim, benim geleceğe dair ümidim ve benim güzelliğimsin. Seni öyle seviyorum ki birbirimize uzakta da olsak her daim yaşamımın bir parçası olacaksın. Anneler günün kutlu olsun, yanında olamayan ama kalbinse seni her zaman taşıyan evladın.

 

 Kıymetli anneciğim, bugün anneler günü ve ben sana yalnızca ikimizin hissedebileceği bir mesaj atmak istedim. Sen benim bu hayatta tek ve en kıymetli hazinesin. Senin yüreğindeki sevgi, sıcaklık ve anlayış benim hayatımda her zaman yer edecek. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

 

 Değerli anneciğim, sen dünyanın en mükemmel, en iyi, en sevecen annesisin. Bunu zaten bütün dünya biliyor ama bugün tekrar hatırlatmak istiyorum. Anneler günün kutlu olsun.